Vítejte na oficiálních stránkách supermotardového závodníka Pavla Kejmara

Partneři

« Zpět

Pavel Kejmar se po malých krůčcích vrací

18. 8. 2017 sdílet: FB TW G+

Od Pavlova zranění už nějaký ten pátek uplynul a my jsme rádi, že můžeme s potěšením konstatovat „Pavel trénuje naplno!“. Co trénuje… On závodí! V rámci přípravy si Pavel vyzkoušel další disciplínu motocyklového sportu – Flat Track. A chytlo ho to natolik, že se rozhodl vyzkoušet si ostrý závod!
A nebyl by to on, kdyby do toho nedal všechno. Ve středu 16. 8. 2017 se jel v Pardubicích na legendárním plochodrážním stadionu, kde se jezdí Zlatá přilba, závod Mistrovství ČR ve Flat Tracku.

V první jízdě startoval Pavel z druhé řady. Po drobných komplikacích, můžeme i říct, že si vybral nováčkovskou daň, když si chcípák instaloval na ruku, kterou potřeboval převíjet čištění brýlí, se Pavel dostal do skvělého tempa a dojel druhý.

Ve druhé jízdě se hned po skvělém startu ujal vedení a styl start – cíl jízdu vyhrál.

Ve chvíli, kdy se schylovalo ke třetí jízdě, která by definitivně rozhodla o postavení na startu pro finálovou jízdu, vypadla na dráze světla a závod byl z technických důvodů ukončen.

Vzhledem k tomu, že se odjelo 50% závodu, výsledky byly uznány a vyšlo to tak, že Pavel tento závod vyhrál!

Takže mu do jeho bohaté sbírky pohárů a úspěchů přibyl zářez z další kategorie.

Pavla Flat Track začal hodně bavit a bere ho jako skvělou průpravu pro Supermoto, takže se rozhodl absolvovat i další závod, který se uskuteční 28. 9. 2017 na plochodrážním stadionu v Chabařovicích u Ústí nad Labem, odkud Pavel vyrazí rovnou do Vysokého Mýta, kde by se měl představit v závodě domácího šampionátu Supermoto.